З 14 по 16 жовтня в Естонії пройшов Відкритий турнір з художньої гімнастики. Sügissära- 2023 зібрав спортсменок з різних куточків світу. Найкращий результат на ньому показала юна гімнастка з Нікополя.
Про це повідомляє пресслужба міськради Нікополя, передає Інформатор.
У місті Тарту юні гімнастки змагалися за першість. Вихованка ДЮСШ № 1 Камілла Кравченко виступала у своїй віковій категорії серед дівчат 2013 року народження.
![Камілла Кравченко - тричі переможниця! Камілла Кравченко - тричі переможниця!](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-16_15-47-45.jpg)
Камілла Кравченко – тричі переможниця!
Гімнастка з Нікополя завоювала три золоті медалі у вправах без гімнастичного предмета, з обручем та у загальному заліку. Найщиріші вітання Каміллі, її батькам та тренеру Олесі Король.
![Гордість Нікополя! Гордість Нікополя!](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-16_15-47-46.jpg)
Гордість Нікополя!
Раніше ми повідомили про те, що спортсменка Дар’я Доля з Нікополя стала бронзовою призеркою Чемпіонату України з дзюдо. Також про те, що скелетоніст Владислав Гераскевич увійшов у ТОП-100 найбільш впливових людей Німеччини. Юний спортсмен з Нікополя виборов золоту медаль на турнірі з дзюдо у Німеччині. Також про те, що мешканка Покрова виграла змагання з хайдайвінгу у Норвегії. І про те, що на Чемпіонаті світу скелелазка з Нікополя Поліна Халькевич взяла золото. Також команда PUSH-TEAM виграла Чемпіонат України з баскетболу серед кадетів за участю спортсмена з Нікополя.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)