Команда PUSH-TEAM виграла Чемпіонат України з баскетболу серед кадетів за участю спортсмена з Нікополя

26 серпня, у Києві на Контрактовій площі відбувся фінальний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед кадетів – команд U-16. В ньому взяли участь 12 команд. Це були кращі за підсумками проведених п’яти попередніх етапів.

Про це повідомляє пресслуждба міськради Нікополя, передає Інформатор.

Команда PUSH-TEAM з Кропивницького, в якій грає вихованець НДЮСШ «Трубник» Олександр Третяк (тренер-викладач Олександр Соколов) стала переможцем змагань, обігравши у фіналі своїх одноклубників з Харкова з рахунком 18:8.

Також, одночасно проходив і фінальний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед дорослих. Випускник школи НДЮСШ «Трубник» Григорій Алтухов (тренер-викладач Олександр Соколов) у складі команди ВНУ-КДЮСШ (Луцьк) став срібним призером змагань.

Фінальний етап чемпіонату України з баскетболу серед кадетів

В складі команди був вихованець НДЮСШ «Трубник» Олександр Третяк

“Вітаємо Олександра і Григорія та їх тренера Олександра Соколова із чудовими результатами, бажаємо здоров’я, мирного неба і подальших перемог!”, – йдеться у повідомленні.

Одночасно проходив і фінальний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед дорослих

Тренер-викладач Олександр Соколов та його вихованець

Раніше ми повідомили про те, що спортсмени з Покрова вибороли призові місця на Чемпіонаті Дніпропетровської області зі спортивної акробатики. Також мешканка Покрова здобула золотий кубок на змаганнях з хайдайвінгу.