Сьогодні, 5 вересня, в обласній раді відбулося відкрите засідання депутатської комісії з питань сім’ї, молоді та спорту. Напередодні Дня фізкультури та спорту вшанували представників спортивних федерацій та обласних закладів.
В умовах війни продовжують підтримувати і відзначати досягнення наших спортсменів. На жаль, зупинили будівництво нових спортивних об’єктів, але незважаючи на це, наші спортсмени завоювали 146 медалей: 63 золотих, 47 срібних, 36 бронзових.
![Вшанували представників спортивних федерацій та обласних закладів Вшанували представників спортивних федерацій та обласних закладів](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-05_14-42-10.jpg)
Вшанували представників спортивних федерацій та обласних закладів
“Щира подяка спортсменам Дніпропетровщини та їх тренерам. Ми пишаємося вами! Дуже багато хто з нашої спортивної спільноти сьогодні знаходиться на передовій, захищаючи свободу та суверенітет нашої держави. Ми пам’ятаємо і вшановуємо кожного”, – йдеться у повідомленні.
![Спортсмени Дніпропетровщини завоювали 146 медалей Спортсмени Дніпропетровщини завоювали 146 медалей](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-05_14-42-10-2.jpg)
Спортсмени Дніпропетровщини завоювали 146 медалей
![63 золотих, 47 срібних, 36 бронзових 63 золотих, 47 срібних, 36 бронзових](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-05_14-42-13.jpg)
63 золотих, 47 срібних, 36 бронзових
Раніше ми повідомили про те, що юний спортсмен з Нікополя виборов золоту медаль на турнірі з дзюдо у Німеччині. Також про те, що мешканка Покрова виграла змагання з хайдайвінгу у Норвегії. Також про те, що на Чемпіонаті світу скелелазка з Нікополя Поліна Халькевич взяла золото. Також команда PUSH-TEAM виграла Чемпіонат України з баскетболу серед кадетів за участю спортсмена з Нікополя.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)