ВЛАДА

Спортсмени Дніпропетровщини завоювали 146 медалей на міжнародних і всеукраїнських змаганнях

Сьогодні, 5 вересня, в обласній раді відбулося відкрите засідання депутатської комісії з питань сім’ї, молоді та спорту. Напередодні Дня фізкультури та спорту вшанували представників спортивних федерацій та обласних закладів.

В умовах війни продовжують підтримувати і відзначати досягнення наших спортсменів. На жаль, зупинили будівництво нових спортивних об’єктів, але незважаючи на це, наші спортсмени завоювали 146 медалей: 63 золотих, 47 срібних, 36 бронзових.

Вшанували представників спортивних федерацій та обласних закладів

“Щира подяка спортсменам Дніпропетровщини та їх тренерам. Ми пишаємося вами! Дуже багато хто з нашої спортивної спільноти сьогодні знаходиться на передовій, захищаючи свободу та суверенітет нашої держави. Ми пам’ятаємо і вшановуємо кожного”, – йдеться у повідомленні.

Спортсмени Дніпропетровщини завоювали 146 медалей

63 золотих, 47 срібних, 36 бронзових

Раніше ми повідомили про те, що юний спортсмен з Нікополя виборов золоту медаль на турнірі з дзюдо у Німеччині. Також про те, що мешканка Покрова виграла змагання з хайдайвінгу у Норвегії. Також про те, що на Чемпіонаті світу скелелазка з Нікополя Поліна Халькевич взяла золото. Також команда PUSH-TEAM виграла Чемпіонат України з баскетболу серед кадетів за участю спортсмена з Нікополя.