ЖИТТЯ

Чоловіки Нікополя йдуть до “Гвардії наступу”: до завершення кампанії залишається два тижні

У Нікополі триває набір до лав “Гвардії наступу”. Залишилося лише 2 тижні, щоб зробити свій остаточний вибір. Одним з добровольців став 34-річний житель Нікополя. Спочатку, він пройде навчання, а вже потім – до справи. 

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення голови Нікопольської РВА Євгена Євтушенко.

«Немає сил дивитися на те, як нищать наші міста та села», – зазначає Антон Мельник. Він добре обдумав всі «за» та «проти» і прийняв рішення подати заявку й стати добровольцем.

“Я думаю, зараз відповідний момент. Хочу пройти навчання, бо в мене немає бойового досвіду. А хто як не ми допоможемо нашим військовим звільняти наші землі від росіян» – говорить доброволець Антон.

Нагадаємо, “Гвардія наступу” – це вісім штурмових бригад МВС України, шість з яких створюються в складі Національної гвардії України й по одній бригаді – в складі Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Призначення новостворених бригад – остаточне звільнення окупованих територій нашої держави від російських загарбників. Найкращі серед найбільш мотивованих уже тренуються. За бажанням, ви можете приєднатися до тих, хто звільнить Україну.

Спілкування із добровольцями та запис у нові підрозділи відбувається у центрі надання адміністративних послуг за адресою:

  • м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 3. Графік роботи: понеділок-субота з 8:00 до 17:00;
  • м. Марганець, вул. Єдності, 78.

Долучитися до «Гвардії наступу» можна також онлайн, заповнивши заявку на сайті.

Набір кандидатів до штурмової бригади Національної поліції України «Лють» проводиться щоденно у Нікопольському районному управлінні поліції та відділеннях РУП у Покрові,  Марганці та смт. Томаківка.

Отримати консультацію можна за телефоном: (099) 157-49-55 та (099) 157-49-69 або на сайті Національної поліції України в “Системі відбору кадрів для Національної поліції України”.

Раніше ми повідомили про те, що добровольцем став 43-річний мешканець Червогоригорівки. Більш детально про підрозділи, можно дізнатись за посиланням. Як відбувається набір добровольців до штурмових бригад у Нікополі та області та які переваги служби.

Альона Антонова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас