Щоб навчити підростаюче покоління безпечній поведінці, на Нікопольщині продовжується робота по відкриттю «Класів безпеки». Так, днями безпековий простір облаштували у Червоногригорівській селищній раді.
Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Дніпропетровській області, передає Інформатор.
Клас розділено на спеціальні зони: пожежна безпека, мінна безпека, цивільний захист та домедична допомога. Приміщення обладнано не лише наочними матеріалами, навчальними макетами небезпечних предметів, тематичними іграми, інформаційними плакатами, посібниками для освітян, а й справжнім одягом рятувальників та спорядженням, які допомагатимуть вчителям передавати корисні знання школярам.
Традиційно фахівці ДСНС та педагогічний склад закладу провели перший урок безпеки для учнів ліцею. Розповіли про пожежну безпеку в побуті та під час навчання, порядок дій при виявленні підозрілого чи вибухонебезпечного предмета, а також навчали, як надати домедичну допомогу травмованим у різних життєвих ситуаціях.
Також діти мали змогу відчути себе справжніми героями – рятувальниками, адже кожен бажаючий міг спробувати загасити вогонь за допомогою пожежно-рятувального оснащення. А ще діти посиділи в рятувальному автомобілі, зробили гарні фото, а головне отримали купу позитивних емоцій, що в наш час надзвичайно важливо та необхідно.
![Під Нікополем діти спробували себе у ролі рятувальників Під Нікополем діти спробували себе у ролі рятувальників](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/06/350817755_156311414092033_9136638626073898894_n.jpg)
Під Нікополем діти спробували себе у ролі рятувальників
![Гасили умовну пожежу Гасили умовну пожежу](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/06/350841765_949772556168094_910772679413342481_n.jpg)
Гасили умовну пожежу
![Діти посиділи в рятувальному автомобілі Діти посиділи в рятувальному автомобілі](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/06/350921884_650056496582734_4738677216512024715_n.jpg)
Діти посиділи в рятувальному автомобілі
![Відкрили «Клас безпеки» Відкрили «Клас безпеки»](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/06/350950359_785274796461021_1087415051605462176_n.jpg)
Відкрили «Клас безпеки»
Раніше ми повідомили про те, у Нікополі в ліцеї «Гармонія» відкрили клас безпеки для учнів. У селищі Настасівка відкрили «Клас безпеки». У Покрові також його відкрили. Подібний клас є у учнів Олексієвки.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)