У Марганці поліцейські затримали шахрая, який заволодів мобільним телефоном. Чоловік скористався довірою свого знайомого. Він попросив мобільний телефон, щоб подзвонити і втік.
Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення пресслужби Нікопольського районного управління поліції.
Злочин стався 7 квітня близько 20:20 години в павільйоні біля одного з магазинів Марганця. Правоохоронці встановили злочинця – ним виявився 52-річний місцевий житель. Телефон вилучили та повернули власнику.
20 квітня, після проведення експертизи, чоловіку повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.
![У Марганці 52-річний чоловік позичив у знайомого телефон та втік У Марганці 52-річний чоловік позичив у знайомого телефон та втік](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/04/342849969_772777287885419_5335246625456942990_n.jpg)
У Марганці 52-річний чоловік позичив у знайомого телефон та втік
Раніше ми повідомили про те, що мешканця Марганця, який передавав данні про ЗСУ сину військовому рф, засудили до 15 років ув’язнення. У Нікополі та Марганці затримали двох чоловіків за серію крадіжок.
Анна Томілова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)