ЖИТТЯ

У ДТЕК пояснили, чому у Нікополі та області довго немає світла

23 листопада окупанти вчергове вдарили по різних регіонах України. Через це мешканці Нікополя та області залишились без світла. Ситуація лишається складною, проте контрольованою.

Станом на ранок 24 листопада відновили подачу електроенергії на об’єкти критичної інфраструктури. Це лікарні, об’єкти водо- та теплопостачання на всій території регіону, окрім Нікополя та Кривого Рогу. Про це повідомляє Інформатор Дніпро з посиланням на публікацію ДТЕК “Дніпровські електромережі”.

Станом на 14:00 24 листопада енергетики повернули світло на об’єкти водо- та теплопостачання. Також зі світлом практично всі лікарні області. Однак продовжуються роботи в Нікополі та Кривому Розі — в цих містах повністю відсутнє електропостачання.

За вказівкою НЕК “Укренерго” у Дніпропетровській області були застосовані екстрені обмеження електропостачання. Станом на 17:16 частина споживачів була тимчасово без світла (відповідно до потреб енергосистеми). Для них електропостачання поновлять після стабілізації ситуації в енергосистемі, відповідно до вказівки диспетчера “Укренерго”. Без світла станом на 17:16 знаходились близько 75% мешканців області.

“Ситуація в енергосистемі після чергового терористичного ракетного удару росії є вкрай складною. Енергетики цілодобово роблять все можливе, щоб якомога швидше у людей з’явилось світло. Просимо всіх клієнтів максимально відповідально ставитися до споживання електроенергії, щоб допомогти енергосистемі”, – йдеться у публікації.

Раніше ми повідомили про те, що об‘єкти критичної інфраструктури в області вже з електрикою, за винятком Нікополя та Кривого Рогу. Чому немає мобільного зв’язку та як приєднатись до національного роумінгу. Доба на Дніпропетровщині минула без крадіжок та мародерств. Детальніше тут.

Альона Антонова, Олег Більдін

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас