22 січня близько 23:00 до поліції надійшло повідомлення з місцевої лікарні. До правоохоронців звернувся молодик з колото-різаними ранами. Він повідомив про конфлікт біля одного із супермаркетів.
Про це повідомляє районне управління поліції Нікополя, передає Інформатор
Як з’ясували слідчі, о 22:00, неподалік одного з місцевих супермаркетів стався конфлікт між трьома жителями Покрову. В результаті сварки один молодик завдав іншому, 24-річному, ножові поранення.
Особу нападника встановили, ним виявився раніше неодноразово засуджений 30-річний житель Покрова. На наступний день після злочину чоловіка затримали в порядку ст. 208 КПК України та повідомили йому про підозру за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України. 24 січня підозрюваному обрали запобіжний захід – тримання під вартою.
![В Покрові біля супермаркету стався конфлікт між молодиками В Покрові біля супермаркету стався конфлікт між молодиками](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2024/01/9c368cfec549dba6005302429d1b3c7d.jpeg)
В Покрові біля супермаркету стався конфлікт між молодиками
Раніше ми повідомили про те, що до жителя Покрова знайома привела чоловіка, щоб відібрати гроші. І про те, що в Покрові 32-річна жінка обікрала довірливу сусідку. І про те, що у Нікополі та районі викрили двох раніше судимих крадіїв.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)