27-29 жовтня в Ужгороді проходив всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Карпатія-2023». У змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів. Окрім українських гімнастів на змагання прибули учасники зі Словаччини та Польщі.
Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення пресслужби Нікопольської міської ради.
У змаганнях з художньої гімнастики взяли участь спортсмени з багатьох міст України. Учасники змагались у різних вікових категоріях, від найменших до найстарших майстрів спорту, в індивідуальних та групових вправах.
Нікополь представляли 8 гімнасток. Вони змагалися за програмою кандидатів в майстри спорту і показали такі результати:
- 3 місце у категорії багатоборство – Вікторія Каржова;
- 3 місце у категорії багатоборство – Анастасія Поган;
- 3 місце у категорії вправи з м’ячем -Єлизавета Чередниченко;
![Спортсмени Нікополя отримали призові місця на всеукраїнському турнірі з гімнастики Спортсмени Нікополя отримали призові місця на всеукраїнському турнірі з гімнастики](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/11/398075891_632962029034212_1785478745467991985_n.jpg)
Спортсмени Нікополя отримали призові місця на всеукраїнському турнірі з гімнастики
![Нікополь представляли 8 гімнасток Нікополь представляли 8 гімнасток](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/11/398096411_632962032367545_1524161257231203070_n.jpg)
Нікополь представляли 8 гімнасток
Раніше ми повідомили про те, що брати дзюдоїсти з Нікополя піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу на змаганнях у Німеччині. Також спортсменка Дар’я Доля з Нікополя стала бронзовою призеркою Чемпіонату України з дзюдо.
Анна Томілова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)