Спортсмени Нікополя отримали призові місця на всеукраїнському турнірі з гімнастики

27-29 жовтня в Ужгороді проходив всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Карпатія-2023». У змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів. Окрім українських гімнастів на змагання прибули учасники зі Словаччини та Польщі.

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення пресслужби Нікопольської міської ради.

У змаганнях з художньої гімнастики взяли участь спортсмени з багатьох міст України. Учасники змагались у різних вікових категоріях, від найменших до найстарших майстрів спорту, в індивідуальних та групових вправах.

Нікополь представляли 8 гімнасток. Вони змагалися за програмою кандидатів в майстри спорту і показали такі результати:

• 3 місце у категорії багатоборство – Вікторія Каржова;
  • 3 місце у категорії багатоборство – Анастасія Поган;
  • 3 місце у категорії вправи з м’ячем -Єлизавета Чередниченко;

Нікополь представляли 8 гімнасток

Раніше ми повідомили про те, що брати дзюдоїсти з Нікополя піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу на змаганнях у Німеччині. Також спортсменка Дар’я Доля з Нікополя стала бронзовою призеркою Чемпіонату України з дзюдо.