Золота медаль – такий внесок у скарбничку клубу «Електрометалург» здобула зовсім юна спортсменка з Нікополя. Дівчинка старанно займається художньою гімнастикою. Вона гідно представила спортивний клуб на змаганнях у Львові.
Про це повідомила пресслужба міськради Нікополя, передає Інформатор.
Вихованка ДЮСШ «Електрометалург» Бєата Хижняк виборола золоту нагороду на турнірі з художньої гімнастики Lviv Open. Він проходив у Львові 20 – 21 лютого. Тренером юної спортсменки є Валентина Шемета.
![Перемогла Бєата Хижняк Перемогла Бєата Хижняк](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/332139412_1385441562310613_7933832818549584696_n.jpg)
Перемогла Бєата Хижняк
Нагадаємо, лише за лютий 2023 року юні спортсмени з Нікополя здобули золоту, срібні та почесні нагород. Діти побували на змаганнях з різних видів спорту у Естонії, Німеччині, Польщі та Києві.
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)