ЖИТТЯ

Про Нікополь у новинах розповіли журналісти з Румунії та США

Щотижня журналісти українських та закордонних медіа бувають у Нікополі. Вони спілкуються з мешканцями міста, представниками влади, знімають сюжети на місцях, що зазнали руйнувань внаслідок ворожих обстрілів.

Про це повідомляє песслужба міськради Нікополя, передає Інформатор.

Співпраця міської влади з представниками ЗМІ важлива та необхідна, щоб люди з різних куточків України та світу дізнавались про важку буденність міста. За останні тижні Нікополь відвідали журналісти Newsweek Romania (Румунія), Getty Images (США), телеканалів Інтер та СТБ.

Щотижня журналісти українських та закордонних медіа бувають у Нікополі

Щотижня журналісти українських та закордонних медіа бувають у Нікополі

Знімальні групи поспілкувалися з місцевими мешканцями, побували на місцях обстрілів, взяли коментарі в очевидців ворожих атак, побували в тимчасових укриттях закладів освіти міста.

Реалії життя

Реалії життя

У Нікополі залишилось багато людей, багато також повертаються додому. Тому важливо продовжувати, наскільки це можливо, забезпечувати їм комфортні умови проживання.

Навіть попри щоденні ворожі обстріли життя у Нікополі не зупиняється, місто працює. Все завдяки чіткому алгоритму дій влади, незламному духу й витримці людей.

Раніше ми повідомили про те, що Євген Євтушенко розповів про гуманітарну допомогу мешканцям Нікополя та району. Також про те, що у Нікополі благодійники допомагають переселенцям облаштовувати побут.

Альона Антонова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас