В найближчу суботу, 26 серпня, Київ прийматиме фінальний етап чемпіонату України серед дорослих та у категорії U-16 з баскетболу 3х3. Змагання пройдуть на Контрактовій площі. Фінальний етап буде присвячено Дню Незалежності України. В змаганнях приймає участь юний баскетболіст з Нікополя.
Про це повідомляє пресслужба міськради Нікополя, передає Інформатор.
Напередодні фіналу чемпіонату України ФБУ згадує кращих скорерів за підсумком зіграних п’яти етапів в категорії U-16 (кадети). Вихованець НДЮСШ «Трубник» Олександр Третяк (тренер-викладач Олександр Соколов), який грає за команду PUSH-TEAM з Кропивницького, в цьому списку займає другу позицію.
Рейтинг скорерів чемпіонату України 3х3 серед кадетів:
1.Нікіта Змієвський (Push-team Kharkiv) – 55;
2.Олександр Третяк (Push-team Кропивницкий) – 49;
3. Павло Біленчук (Sharks Kyiv) – 37;
4. Данило Ситников (ДЮСШ 12 – 08 Запоріжжя) – 33;
5. Роман Снитюк (БК Джип СЛ, Луцьк) – 31.
Нагадаємо, передфінальний етап Чемпіонату України з баскетболу за участю спортсмена з Нікополя пройшов в Кременчуці. Олександру і його команді бажають вдалих виступів і перемоги у фінальному етапі чемпіонату України у категорії U-16 з баскетболу 3х3. Вболіваємо за наших спортсменів!
![Вболіваємо за наших спортсменів! Вболіваємо за наших спортсменів!](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-24_13-53-40.jpg)
Вболіваємо за наших спортсменів!
Раніше ми повідомили про те, що спортсмени з Покрова вибороли призові місця на Чемпіонаті Дніпропетровської області зі спортивної акробатики. Також мешканка Покрова здобула золотий кубок на змаганнях з хайдайвінгу.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)