В Кременчуці пройшов етап Чемпіонату України з баскетболу за участю спортсмена з Нікополя

19 серпня, в Кременчуці відбувся черговий етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед кадетів. Команда PUSH-TEAM, у складі якої був спортсмен з Нікополя, вийшла до фіналу. Всього в змаганнях взяли участь 14 команд.

Про це повідомляє пресслужба міськради Нікополя, передає Інформатор.

Вихованець НДЮСШ «Трубник» Олександр Третяк грає у складі команди PUSH-TEAM з Кропивницького. Завдяки професійній підготовці та наполегливій праці спортсменів та тренерів, PUSH-TEAM виграла етап, здолавши у фіналі Комету-1 (м. Світловодськ) з рахунком 10:8. Фінал Чемпіонату України з баскетболу відбудеться у Києві.

Раніше ми повідомили про те, що спортсмени з Покрова вибороли призові місця на Чемпіонаті Дніпропетровської області зі спортивної акробатики. Також мешканка Покрова здобула золотий кубок на змаганнях з хайдайвінгу.