Сьогодні, 23 серпня, в Україні святкують День Державного Прапора України. Під час повномасштабної війни весь світ дізнався про самовідданість і хоробрість українського народу, а наш синьо-жовтий прапор вивішують з балконів, носять на собі і прикріплюють до машини на знак підтримки українців.
Інформатор пройшовся центральною вулицею Покрова, та зафільмував для вас синьо-жовті прапори у честь Дня Державного Прапора України.
Щорічно, 23 серпня, українці відзначають День Державного Прапора України. Свято було засноване указом Леоніда Кучми в 2004 році з метою виховання поваги громадян до державних символів України. Синьо-жовтий прапор для українців − це символ свободи і боротьби за незалежність.
У день святкування прапор майорить на будівлях державної влади, вулицях населених пунктів та вікнах будинків. Та нажаль в Покрові нам не вдалось побачити багато прапорів. Святкові стяги вдалось побачити лише не декількох магазинах, кафе та держ-установах.
![23 серпня, в Україні святкують День Державного Прапора України 23 серпня, в Україні святкують День Державного Прапора України](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/20230823_122908.jpg)
23 серпня, в Україні святкують День Державного Прапора України
![Весь світ знає про самовідданість і хоробрість українського народу Весь світ знає про самовідданість і хоробрість українського народу](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/20230823_123240.jpg)
Весь світ знає про самовідданість і хоробрість українського народу
![Свято було засноване указом Леоніда Кучми в 2004 році Свято було засноване указом Леоніда Кучми в 2004 році](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/20230823_123501.jpg)
Свято було засноване указом Леоніда Кучми в 2004 році
![Мальовниче місто Мальовниче місто](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/20230823_123929.jpg)
Мальовниче місто
![Синьо-жовтий стяг Синьо-жовтий стяг](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/20230823_122925.jpg)
Синьо-жовтий стяг
![Символ свободи і боротьби за незалежність Символ свободи і боротьби за незалежність](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/20230823_123644.jpg)
Символ свободи і боротьби за незалежність
![Прапор майорить на будівлях Прапор майорить на будівлях](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/20230823_130944.jpg)
Прапор майорить на будівлях
![Барвисті кольори парасольок Барвисті кольори парасольок](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/20230823_123916.jpg)
Барвисті кольори парасольок
![В Покрові не вдалось побачити багато прапорів В Покрові не вдалось побачити багато прапорів](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/20230823_123441.jpg)
В Покрові не вдалось побачити багато прапорів
![День Державного Прапора України День Державного Прапора України](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/20230823_123104.jpg)
День Державного Прапора України
![Синьо-жовті парасольки Синьо-жовті парасольки](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/20230823_123856.jpg)
Синьо-жовті парасольки
Раніше ми повідомили про те, що у Нікополі нагородами відзначили жінок-волонтерок. Також ми повідомляли, що у Нікополі вручили державні нагороди захисникам України та сім’ям полеглих воїнів. Також про те, що у Червоногригорівці рідним загиблих воїнів передали державні нагороди.
Анна Томілова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)