ЖИТТЯ

В Енергодарі загарбники забороняють видавати життєво необхідні ліки мешканцям без російського паспорту

російські загарбники продовжують знущатися над мешканцями окупованих територій, запроваджуючи нові обмеження для тих, хто відмовляється отримувати паспорт рф. Тепер окупанти в Енергодарі забороняють видавати життєво необхідні ліки мешканцям, які не мають російського паспорта

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення міського голови Енергодару Дмитра Орлова.

Через недостатні темпи паспортизації на захоплених територіях загарбники отримують догани від свого злочинного керівництва. Тому окупанти продовжують тиснути на населення всіма можливими засобами, вдаючись до відкритого терору та шантажу.

Вочевидь, за дорученням окупаційної адміністрації, аптеки, які лишилися у місті та були захоплені, відмовляються видавати громадянам без паспорта рф життєво необхідні ліки – перш за все інсулін, деякі медикаменти для щитовидної залози тощо. Це саме ті категорії пільгових ліків, які громадяни України мають право отримувати повністю безкоштовно, адже від їхнього застосування залежить життя пацієнтів.

Крім того, з 1 вересня в Енергодарі окупанти мають намір заборонити надавати медичну допомогу енергодарцям без наявності російського паспорта. Вже зараз людям, які не мають “папірця” рф, можуть відмовити в госпіталізації або у наданні медичних послуг. Тобто загарбники користуються вразливим становищем людей аби змусити їх отримати паспорт своєї недокраїни.

Такі дії окупантів суперечать не тільки всім можливим правовим нормам, юридичним статтям та конвенціям, але й всім принципам людяності та моралі. Позбавляти людей в окупації життєво необхідних ліків та медичної допомоги – це неприкритий геноцид цивільного населення.

Раніше ми повідомили про те, що ЗАЕС підключили до основної повітряної лінії електропередачі. Також ми повідомили, що кремль шантажує міжнародну спільноту окупацією ЗАЕС.

Анна Томілова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас