ЖИТТЯ

У Нікополі в офісі відомого журналіста провели обшук

Зранку, 25 травня, з’явилось повідомлення про те, що в офісі нікопольського журналіста Віктора Артеменко проводять обшук. У нього вилучають техніку, а самого Віктора – везуть у слідчий ізолятор Дніпра.

Про це повідомили в групі “Доброго вечора, ми з Нікополя”, яку вів сам Артеменко. На публікацію відреагували військові у  Telegram-каналі “Непосредственно Gachi”, Вони написали, що громадськість Нікопольської територіальної громади бере під контроль хід слідства.

Наразі за фактом затримання відомого нікопольського журналіста і волонтера Віктора Артеменка відоме наступне:

“Сьогодні вранці поліція, ймовірно з Дніпра, провела обшук і затримання журналіста. Оргтехніку вилучили, Віктора відправляють у Дніпро, у слідчий ізолятор. Не будемо викладати ту дичину, яку йому інкримінують. Таке могла придумати тільки людина із запаленою уявою. 120000 нікопольчан, а думається й інших мешканців громади, в житті не повірять у таку маячню щодо Віктора. Тому сам собою напрошується висновок про замовний характер наїзду!”

Також військові звернулися до дніпровських поліцейських та запитали, чи не мучить їх совість з приводу замовних наїздів? Адже сьогодні Артеменко мав відвести хлопцям дуже важливі для них прилади. Бо вже завтра хлопцям йти в наступ. І цей підрозділ піде в числі перших. А тепер їх залишили без дуже потрібного їм обладнання.

“А ви точно на нашу перемогу працюєте зараз? Тому що якщо з’ясується інше, то вже до вас можуть прийти люди з претензіями. З інших організацій”, – йде мова у зверненні до поліції.

В повідомленні йдеться і про те, що відомо, хто розмістив замовлення на Артеменка. І військових та партизан не дуже хвилюють страшні абревіатури цих організацій. Війна багато що змінює, наголошують вони.

“І щойно ми побачимо, чиї вуха стирчать за цим замовленням, ви дізнаєтеся, що повернення до старих схем, це боляче. І так, гобліни, нам же не потрібно пояснювати, що ми беремо хід слідства під громадський контроль? Як і його терміни”, – йдеться у повідомленні.

Раніше ми повідомили про те, що у Дніпропетровській області 11 поліцейських порушили Закон. Двоє мешканців Дніпропетровщини намагалися незаконно перетнути кордон на Закарпатті.

Альона Антонова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас