На Дніпропетровщині помітили змій, які прокинулися після зимівлі. Гадюки повилазили, але ще сонні.
Про це повідомляє “Дніпро Обласний”, передає Інформатор.
Рибалка з Кривого Рогу опублікував фото гадюки у соцмережах. Чоловік запитав, чи справжня то гадюка?
“А що, це справді гадюка, хто знає? Ми її не кусали і вона нас не кусала”, – запитав у коментарях автор допису. Йому відповіли, що це справжня степова гадюка. Але вона ще сонна.
![Після зими прокинулися гадюки Після зими прокинулися гадюки](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-26_11-27-20.jpg)
Після зими прокинулися гадюки
Відомо, що після зимівлі гадюки прокидаються наприкінці березня чи на початку квітня. Традиційно перші випадки укусів гадюк в Україні трапляються у квітні-травні.
Раніше ми повідомили про те, що на Дніпропетровщині пес просидів у ямі п’ять днів. На Каховському водосховищі та по всій області розпочнеться нерестова заборона.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)