ВЛАДА

У Нікополі ОСББ зможуть отримати кошти на ремонт будинків, пошкоджених обстрілами

ОСББ Нікополя зможуть отримати кошти на ремонт будинків, пошкоджених обстрілами, завдяки грантовій програмі «ВідновиДім». Загальна сума гранту не повинна перевищувати 7,2 млн грн на один об’єкт.

Програма запустив Фонд енергоефективності в кінці листопада 2022 року.  Про це повідомляє пресслужба міськради Нікополя, передає Інформатор.

На сьогодні Дніпропетровську область включено до цієї програми, але Нікополь поки що не бере участь, оскільки знаходиться у зоні активних бойових дій. Проте, ви можете вже зараз ознайомитися з цією програмою та почати готувати пакет документів для подачі заяви для прийняття участі. Не втратьте можливість скористатися цим шансом та відновити свій будинок.

Мешканців Нікополя закликають звернутися до своїх керівників ОСББ з проханням долучитися до участі в цій програмі. Програма «ВідновиДІМ» фінансується за рахунок коштів Європейського союзу.

Кошти надаються у формі гранту, який виплачується на безоплатній та безповоротній основі у розмірі 100% вартості витрат на виконання необхідних робіт. Загальна сума гранту не повинна перевищувати 7,2 млн грн на один об’єкт відновлення.

В рамках цієї програми можна виконати ремонт будинків, які не зазнали конструктивних пошкоджень. Компенсується заміна або ремонт пошкоджених вікон, дверей, ремонт пошкоджень фасадів та покриття будівлі, ремонт пошкоджених дахових котелень та інженерних мереж.

Механізм надзвичайно простий: ОСББ отримує 70% суми авансом і виконує необхідні роботи. Після завершення робіт – 30% дофінансовуються.

Ознайомитись з умовами Програми «ВідновиДІМ» можна за посиланням.

Раніше ми повідомили про те, що на Дніпропетровщині розпочався прийом заявок на матеріальну допомогу родинам загиблих мирних жителів. Жителі Нікополя і області мають повернути вогнепальну зброю та боєприпаси, які отримали на початку війни.

Альона Антонова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас