Спортсмен з Нікополя виборов срібло у Міжнародному турнірі з боксу

З 21 по 28 лютого у місті Арад у Румунії проходив Міжнародний турнір з боксу серед юніорів та молоді «Dracula Open». Він зібрав найсильніших боксерів з 25 країн світу.

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення пресслужби Нікопольської міськради.

Команда України, у складі якої четверо спортсменів з Дніпропетровської області, здобула перше загальнокомандне місце завоювавши 4 золоті , 6 срібних та 2 бронзові медалі. Протягом тижня на рингу вирували справжні спортивні пристрасті, боксери показували високу технічність та відмінну підготовку.

Вихованець НДЮСШ «Трубник» Микита Захарченко у ваговій категорії 71 кілограм став срібним призером змагань, вигравши у представників Іспанії, Румунії та Вірменії, у фіналі в рівному бою програв узбецькому спортсмену. Ці змагання були етапом підготовки до чемпіонату Європи серед молоді.

Раніше ми повідомили про те, що золоту нагороду на турнірі з художньої гімнастики здобула зовсім юна спортсменка з Нікополя. Детальніше про турнір читайте тут.