ЖИТТЯ

ДТЕК оприлюднив оновлені графіки відключення світла

Через пошкодження енергетичної інфраструктури ворожими обстрілами в Україні продовжує зберігатися значний дифіцит електроенергії. На останньому тижні “Укренерго” встановило для Дніпропетровської області ліміт споживання у розмірі 50 % від потреби. Тому для побутових споживачів встановлюються погодинні графіки відключення електрики.

Як повідомляє Інформатор із посиланням на Дніпропетровську ОДА.

Найбільша частина ліміту йде на роботу лікарень, комунальних підприємств та інших об’єктів критичної інфраструктури. Ще 11% – промисловості. А саме підприємствам, які не можуть зупиняти виробничі процеси. Для малого бізнесу і населення лишається майже 15 %.

Через це ДТЕК Дніпровські електромережі змушені відключати побутових споживачів за графіком: 4 години зі світлом, 5 – без.

У компанії розподілу електроенергії наголосили, їх задача – дотримання лімітів задля збалансованої роботи усієї системи. Встановлює обмеження для регіонів НЕК «Укренерго». Контролює доцільність наданих обсягів Міністерство енергетики.

Перевірити інформацію щодо поточних відключень або ознайомитись з графіком можна тут.

ДТЕК спростовує фейки про продаж електроенергії за кордон. Чи відключатимуть енергетики світло у Нікополі та області за скаргами від сусідів. Покарали три обленерго за недотримання графіків відключення світла в України. Подробиці – тут.

Альона Антонова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас