ЖИТТЯ

На Дніпропетровщині подружжя засудили до 12 років позбавлення волі за розбещення 3-річної дівчинки

Дніпропетровська обласна прокуратура відстояла у суді апеляційної інстанції покарання у вигляді 12 років позбавлення волі двом мешканцям Дніпропетровщини. Подружжя вчиняло розпусні дії до своєї 3-х річної дитини. Також чоловік з дружною виготовляли та розповсюджували дитячу порнографію.

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення пресслужби обласної Дніпропетровської прокуратури.

Слідство встановило, що з липня 2019 до січня 2020 року батько та мати розбещували свою трирічну доньку. Відволікаючи мобільним телефоном, жінка вчиняла розпусні дії щодо дівчинки, а чоловік здійснював фото та відеозйомку порнографічного характеру. У подальшому фото та відео вони розповсюджували в Інтернеті через месенджер.

Під час проведення обшуку за місцем проживання подружжя вилучено фото та відеоматеріали із дитячою порнографією на мобільних телефонах та флешнакопичувачах, окрім цього, було виявлено сліп-пакети з канабісом.

У червні 2022 року обвинувачених визнано винними у вчиненні інкримінованих злочинів та засуджено до 9 років позбавлення волі. Прокурори не погодилися з вироком суду першої інстанції у зв’язку з м’якістю та оскаржили його в апеляційному порядку.

Дніпровський апеляційний суд, ретельно дослідивши матеріали, підтримав позицію сторони обвинувачення та ухвалив новий вирок. Наразі вирок набрав законної сили.

Раніше ми повідомили про те, що на Дніпропетровщині 28-річний чоловік знущався над дітьми та знімав порно. Детальніше тут.

Анна Томілова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас