ЖИТТЯ

Дієві техніки підтримки себе та інших: поради від телеведучої Ольги Бутко

Українські зірки та телеведучі розповіли про свої відчуття та емоції, які переживають через війну. Вони поділилися, як швидко прийти в норму. Психологічні поради можна використовувати у повсякденному житті. Українська телеведуча Ольга Бутко поділилася швидкими техніками підтримки себе та інших.

Про це повідомляє Інформатор. Проєкт «Скажи чесно, ти як?» підготовлено у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської щодо створення Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки. За підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Зосередь увагу на своїх стопах. Відчуй, як вони міцно стоять на поверхні, землі чи підлозі.; Якщо це зручно – зніми взуття. Відчуй силу тяжіння. Уяви, що твої ноги – це потужне коріння, яке глибоко приростає у грунт. Або ж, що це міцний фундамент надійного будинку, вежі чи фортеці. Сконцентрируйся на відчуттях, диханні, думках, незабаром ти відчуєш полегшення.

Раніше ми повідомили про те, що співачка Світлана Тарабарова поділилась технікою, яка допомагає справлятись зі стресом. Іван Дорн висловив підтримку Нікополю на благодійному концерті у Парижі. Детальніше тут. Юрій Горбунов поділився технікою, яка допомагає справлятись зі стресом. Психологічні поради від Соломії Вітвіцької – тут.

Альона Антонова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас