ЖИЗНЬ

Соціологічне дослідження: 87% мешканців Енергодару проти виходу Запорізької області зі складу України

87% мешканців Енергодару проти виходу Запорізької області зі складу України та входження її до складу росії.  7% – не визначились. Опитування організували та провели російською мовою телефоном. В ньому взяли участь 1160 респондентів від 18 років і старше. 

Про це повідомляє «Енергоатом», передає Інформатор.

З 19 по 22 вересня 2022 року, Центр соціологічних досліджень Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького на замовлення ДП «НАЕК «Енергоатом» дослідив громадську думку мешканців міста Енергодар Запорізької області, яке сьомий місяць поспіль перебуває під російською окупацією.

Опитування організували та провели російською мовою методом CATI (телефонне опитування), вибірка репрезентативна для дорослого населення Енергодару (віком 18 років і старше) за статтю і віком. Було опитано 1160 респондентів. Теоретична похибка дослідження не перевищує 2%, довірча ймовірність – 95%.

Під час опитування респонденти відповіли на два питання:

  • чи планують вони взяти участь у так званому «референдумі Запорізької області» та голосувати за питання входження до складу росії на правах суб’єкта рф;
  • чи підтримують вони вихід Запорізької області зі складу України та входження її до складу росії на правах суб’єкта рф.

За результатами дослідження, 74% енергодарців, які проживають на тимчасово окупованій території, не планують брати участь у голосуванні на референдумі, 16% – готові особисто відвідати дільниці для голосування в разі їх створення, 10% – не визначились.

Відповідаючи на друге запитання, 87% респондентів висловилися проти виходу Запорізької області зі складу України та входження її до складу росії, 6% – за вихід і приєднання до складу росії, 7% – не визначились.

Упродовж семи місяців війни та окупації Енергодару місцеві жителі, котрі не покинули місто, виступають категорично проти окупаційної влади та приєднання до росії. Результати соціологічних опитувань, що їх публікують російські пропагандистські ЗМІ, є такими ж брехливими, фейковими та далекими від реальності, як і вже заздалегідь заплановані в москві та «спущені» на місця результати псевдореферендуму.

Раніше ми повідомили про те, що гендиректор МАГАТЕ провів зустрічі з главами МЗС України та Росії. В Енергодарі окупанти змінили тривалість комендантської години на час проведення «референдуму». Також місцевих попереджають про небезпеку напередодні «референдуму».

Альона Антонова

© 2007-2018 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт nikopol.informator.ua как источник информации обязательна.

Наверх

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас