ЖИТТЯ

У жителів Томаківської і Мирівської громад з’явилась вода у крані, але пити її не можна

Дві громади Нікопольського району нарешті мають стабільне водозабезпечення. Технічна вода у крані з’явилась у більшості мешканців Томаківської й Мирівської ТГ. Наразі триває заповнення системи, тому вода дійде до всіх. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на голову Нікопольської РВА Євгена Євтушенко.

Відновлення водопостачання було нелегким, каже Євтушенко. З постійними поривами та роботою аварійних бригад.

Залишаються локальні проблеми з відновлення водопостачання Мирівської громади. Їх вирішують сільський голова та Марганецький водоканал, пише голова РВА.

Жителям Томаківської та Мирівської ТГ вода подається з Миколаївського водосховища. Вона проходить фільтрацію, очищення і знезараження. Однак майте на увазі, вода в мережі залишається технічною. Це тимчасове рішення перед запуском в експлуатацію нового водогону, пояснюють людям.

“На перспективу – Томаківська і Мирівська, як і інші громади району, отримали можливість підключення до нового водогону. Матимуть змогу розвивати власні проєкти”, – написав Євтушенко.

Раніше ми повідомили про те, коли у Нікополі розпочнеться видача гуманітарної допомоги за листопад. Також про те, що умісті додатково відкриють 4 “Пункти незламності”. І про роботи з буріння свердловин у Нікополі.

Альона Антонова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас