ЖИТТЯ

У Нікополі заклади освіти отримали 18 рюкзаків з наборами медичної допомоги

У Нікополі заклади освіти отримали 18 рюкзаків з наборами першої медичної допомоги. До сумки входить: перев’язувальний матеріал, термос, ліхтарик, термоковдри та інші необхідні речі. Раніше такі наплічники вже отримували класи безпеки, яких у місті всього п’ять. Наразі комплекти передали школам, в яких є найпростіші укриття.

Про це повідомляє пресслужба міськради Нікополя, передає Інформатор.

Рюкзаки з наборами першої допомоги Міжнародний Комітет Червоного Хреста передав на запит від освітян. Однак за однієї умови: всі, хто отримає рюкзаки повинні мати навички надання першої медичної допомоги. Тож для вчителів провели тренінги з демонстрацією на манекенах.

Нагадаємо, що гуманітарна організація Міжнародний Комітет Червоного Хреста здійснює свою діяльність у всьому світі виходячи з принципів нейтральності та неупередженості. З міською владою Нікополя благодійники співпрацюють з серпня минулого року. Вони неодноразово передавали гігієнічні та продуктові набори, а також будівельні матеріали для проведення швидкого ремонту житла після обстрілів.

Раніше ми повідомили про те, що у Дніпропетровській області медики врятували працівницю АТБ. Також про те, що медики “швидкої” врятували двох підлітків від алкогольного отруєння.

Альона Антонова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас