Для мешканців Нікополя і району створили цикл онлайн-зустрічей в групі взаємопідтримки. Встигніть записатися. Зустрічі проводяться щонеділі на платформі ZOOM і триватимуть протягом 3 місяців.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Громадську організацію “Відкриті двері”, яка втілює у життя проєкт по взаємопідтримці.
Якщо ви страждаєте від наслідків обстрілів або ваше житло постраждало. Якщо почуваєте себе втраченими в сучасних реаліях і зіштовхуєтеся зі зневірою, депресією, гнівом, то приєднуйтесь до групи взаємопідтримки. Це безпечне та дружнє середовище для тих, хто готовий:
- обмінятися особистим досвідом;
- переосмислити травматичні моменти свого життя;
- обговорити важливі для себе питання в теплому, дружньому колі;
- навчитися простим, але ефективним крокам управління своїми емоціями та думками;
- знайти конкретні шляхи покращення своєї якості життя.
Проєкт передбачає 6 зустрічей, які складаються з 6 кроків:
- Прислухайтесь до уроків своєї травми.
- Встановіть нові життєві пріоритети.
- Сплануйте нові, позитивні глави свого життя.
- Знайдіть новий, глибший сенс у досвіді травми.
- Використовуйте свій досвід для розвитку особистої гнучкості та стійкості.
- Поділіться своїми досягненнями, допомагаючи іншим знаходити власний шлях відновлення.
Для ефективної роботи групи складаються з 10 – 12 людей. Вони проводяться щонеділі з 18:00 до 20:00 на платформі ZOOM.
Групу веде фахівець в галузі педагогіки та соціально-психологічного консультування, має багаторічний досвід, використовує сучасні техніки в роботі. Вам гарантують комфортну атмосферу для відкритого діалогу учасників.
Зауважте, що даний проєкт триватиме з 10.10.2023 по 10.01.2024 рік. Кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: http://surl.li/lztws
Телефон для довідок: (099) 315-09-86.
Групи взаємопідтримки працюватимуть в рамках програми «Psychosocial support (PSS)», яка реалізується ГО “НЦДСПР “Відкриті двері” за фінансової підтримки Угорської Екуменічної Служби Допомоги.
Раніше фахівці Центру провели моніторинг та визначили, як захищені права людей під час війни у Нікополі. Більш детально з їхніми рекомендаціями можна ознайомитися за посиланням.
Альона Антонова