ЖИТТЯ

Дітлахи Нікополя відпочили в міжнародному дитячому центрі «Артек»

У вересні 16 дітей шкільного віку, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки відпочили у трьох дитячих оздоровчих таборах, які знаходяться на Київщині та на Західній Україні. Відпочинок був дуже насиченим та захоплюючим.

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення пресслужби Нікопольської міської ради.

Протягом трьох тижнів дітки гуляли містом та ходили на екскурсії у музеї, грали в настільні ігри та рухливі ігри. Вожаті організовували для відпочиваючих різноманітні вікторини, конкурси та змагання, переможці яких отримували кубки, грамоти та медалі.

Також дітлахи займалися в різних творчих гуртках, які обирали відповідно до власних вподобань: малювали, випалювали, вчилися вишивати та робити ляльок-мотанок, виготовляли м’які іграшки з пуху та тканини, опановували паперопластику, малярство на склі та графіті. Пили кисневі коктейлі, плавали в басейні, займалися спортом у тренажерній залі та каталися на велосипедах. За бажанням можна було опанувати цей вид транспорту з досвідченим інструктором.

Раніше ми повідомили про те, що діти пільгових категорій з Нікополя відпочивали в Угорщині. Також діти Нікополя отримали рюкзаки та павербанки від UNICEF.

Дітлахи Нікополя відпочили в міжнародному дитячому центрі «Артек»

Дітлахи Нікополя відпочили в міжнародному дитячому центрі «Артек»

Анна Томілова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас