ЖИТТЯ

У Нікополі 100-річний ювілей святкує Любов Посашко

10 вересня, у Нікополі свій 100-й день народження святкує Любов Полікарпівна Посашко. Зі святом жінку привітали секретар Нікопольської міської ради Іван Базилюк та начальники управління соціальної політики Надія Остапенко. Вони вручили іменинниці вітальний лист від міського голови, квіти та торт.

Гостей ювілярка зустрічала піснями, а на прощання побажала Україні бути вільною та багатою. Про це розповідає пресслужба міськради Нікополя, передає Інформатор.

Любов Полікарпівна народилася 10 вересня 1923 року у місті Кам’янка-Дніпровська Запорізької області. ЇЇ мама працювала в цей час на колгоспному полі й серед снопів пшениці, що нав’язала, народила донечку.

Дівчинка росла веселою та кмітливою. Закінчила 7 класів загальноосвітньої школи. Після її закінчення пішла працювати рахівником у колгосп.

Життя не балувало, але Любов ніколи не скаржилася і роботи не боялася. Працювала вихователькою у дитячому садочку. А ще їй довелося вирощувати курчат на птахофермі.

За покликом серця вийшла заміж, народила доньку. Спочатку молода родина знімала житло, а коли зібрали грошей, то купили невеличкий будинок. Втіхою серед робочих буднів був спів. Виконуючи роботу дома, в полі чи на городі Люба завжди співала. Часто разом з друзями збиралися компанією і співали українські пісні.

Після виходу на пенсію багато часу приділяла своїм онукам, а потім і правнукам. Вона «багата» бабуся: у Любові Полікарпівні троє онуків та сім правнуків.

Раніше ми повідомили про те, що мешканка Нікополя відсвяткувала 100-річний ювілей. Також про те, що у Нікополі вшанували представників спортивної спільноти.

Альона Антонова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас