Центр надання адміністративних послуг Покрова увійшов до п’ятірки кращих в області. Сама ж Дніпропетровщина є визнаним лідером у наданні адміністративних послуг. Відтепер її єдина мережа ЦНАП матиме і власну марку, погашення якої відбулося днями.
Про це повідомляє пресслужба міськради Покрова, передає Інформатор.
Цю подію приурочили до 11-ї річниці створення Центрів надання адміністративних послуг та запросили до Дніпра усіх регіональних керівників установ. У заході урочистого погашення марки взяла участь адміністратор-керівник ЦНАПу Покрова – Інна Клочковська.
![Погашення марки до 11-ї річниці створення Центрів надання адміністративних послуг Погашення марки до 11-ї річниці створення Центрів надання адміністративних послуг](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/09/375127419_3681392045517417_1198727582064382271_n.jpg)
Погашення марки до 11-ї річниці створення Центрів надання адміністративних послуг
“Нашому Центру вже 10 років. Починали з 18 адміністративних послуг. Нині надаємо майже 270 й плануємо розширювати перелік сервісів”, – розповіла Інна Клочковська.
![Інна Клочковська Інна Клочковська](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/09/7.jpg)
Інна Клочковська
Жінка отримала Подяку від голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака. Також для керівників ЦНАПів області відбувся тренінг.
Раніше ми повідомили про те, що у Нікополі запустили пілотний проєкт «Сила підтримки». Також про те, що на Дніпропетровщині понад 1,5 тисячі сімей отримали бейбі-бокси.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)