Театральна студія “Дебют” взяла участь у Всеукраїнському фестивалі учнівської молоді. Талановиті нікопольці вибороли перше місце.
Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення пресслужби Нікопольської міської ради.
Нікопольська театральна студія “Дебют” взяла участь у Всеукраїнському етно-фольк фестивалі серед учнівської молоді «Барвиста Україна». Організатор фестивалю – Український державний центр позашкільної освіти. У номінації «Театральне мистецтво» зразкова театральна студія “Дебют” зайняла І місце.
![Театральна студія "Дебют" Театральна студія "Дебют"](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/371782761_598802195783529_4913233262072245340_n.jpg)
Театральна студія “Дебют”
![Театральна студія "Дебют" з Нікополя перемогла у Всеукраїнському фестивалі Театральна студія "Дебют" з Нікополя перемогла у Всеукраїнському фестивалі](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/371867193_598802222450193_7086427131496897935_n.jpg)
Театральна студія “Дебют” з Нікополя перемогла у Всеукраїнському фестивалі
![Талановиті нікопольці вибороли перше місце Талановиті нікопольці вибороли перше місце](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/371867585_598802219116860_954098366258906930_n.jpg)
Талановиті нікопольці вибороли перше місце
![Організатор фестивалю - Український державний центр позашкільної освіти Організатор фестивалю - Український державний центр позашкільної освіти](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/371847689_598802415783507_7732602109231363962_n.jpg)
Організатор фестивалю – Український державний центр позашкільної освіти
Раніше ми повідомили про те, що юний спортсмен з Нікополя виборов золоту медаль на турнірі з дзюдо у Німеччині. Також мешканка Покрова виграла змагання з хайдайвінгу у Норвегії.
Анна Томілова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)