ВЛАДА

У Нікопольському районі пройшли масштабні навчання на випадок теракту на ЗАЕС

У четвер, 29 червня, у Дніпропетровській області проходили масштабні навчання з цивільного захисту. Розігрувався найпесимістичніший сценарій — росіяни вчили теракт на ЗАЕС і в повітрі зафіксували радіоактивні викиди.

Умови були максимально наближені до реальних. Повідомлення про аварію. Оперативний збір штабу. Повна готовність усіх служб. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.

Тренування відбуваються у Нікопольському і Криворізькому районах. У населених пунктах, які потрапляють у 50-кілометрову зону ймовірного ураження.

Під час навчань відпрацьовують алгоритм дій у випадку аварії. Особливу увагу приділяють евакуації населення. Також обласна влада закликала містян не панікувати.

“В області розгорнуті більш ніж півсотні постів спостереження. Постійно моніторимо радіаційний фон. Він – у нормі”, — написав Сергій Лисак.

Задіяні працівники ОВА, місцевої влади, ДСНС, поліції, Нацгвардії. А ще медики, і транспортники. Вони на практиці відпрацьовують алгоритми дій у разі аварії. Особлива увага – евакуації населення.

У Нікопольському районі пройшли масштабні навчання

У Нікопольському районі пройшли масштабні навчання

Умови були максимально наближені до реальних

Умови були максимально наближені до реальних

Усі заходи, аби бути максимально готовими до можливих радіаційних викликів. В разі реальної загрози діяти швидко і злагоджено.

Тренування відбуваються у Нікопольському і Криворізькому районах

Тренування відбуваються у Нікопольському і Криворізькому районах

Причин для паніки немає. В області розгорнуті більш ніж півсотні постів спостереження. Постійно моніторять радіаційний фон. Він – у нормі.

Раніше ми повідомили про те, як правильно проводити йодну профілактику у разі радіаційної загрози. Також про те, що робити у разі радіаційної аварії на ЗАЕС жителям Нікополя: адреси пунктів евакуації. Також ми писали про те, що робити під час можливої радіаційної аварії. Також про те, що жоден сценарій подій на ЗАЕС не потребує проведення йодної профілактики.

Альона Антонова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас