ЖИТТЯ

В одній з громад Нікопольського району частково відновлено централізоване водопостачання

В одній з громад Нікопольського району частково відновлено централізоване водопостачання. В інших – тривають роботи. На частині територій вже отримують воду з свердловин, створюються нові водойми замість втрачених. З цим допомагають всі: влада, люди, великий бізнес, аграрії.

Громади, де ситуація найбільш складна – отримали станції з очистки води. Про це повідомляє голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко.

В п’ятницю великий об’єм води на сільські території привезли наші друзі з Межівської ТГ Синельниківського райну.

“На території продовжують завозити технічну і питну бутильовану воду. Представники місцевої влади розуміють слабкі місця та намагаються їх усувати в межах наявних ресурсів. Оберіть відносно них стратегію порад та співпраці. Так всім нам буде легше пройти ці випробування – йдеться у повідомленні.

Районна військова адміністрація отримала від обласної військової адміністрації та розподілила між громадами району 180 ємностей для води великої місткості.

Завдяки сприянню голови ОВА, на території району працює велика кількість водовозів та пожежних машин з інших областей України.

Найбільша увага до міста Нікополь, де найважча ситуація. Декілька днів ворог здійснює обстріли певних об’єктів інфраструктури, що значно ускладнює забезпечення мешканців міста водою.

Вони чудово розуміють куди цілять та роблять все для подальшого погіршення гуманітарної ситуації. Люди, відповідальні за забезпечення міста водою та світлом працюють постійно, часто під артилерійськими обстрілами та роблять все можливе, щоб місто функціонувало попри терор з боку росіян.  Далеко не про все можливо написати в мережі “Інтернет”, розповідає Євтушенко. Він зазначив, що відкритий до діалогу та уважно вислухає слушні поради.

Раніше ми повідомили про те, що у Нікополі і районі заборонили виходити на берег Каховського водосховища. Також на Дніпропетровщині відкрили інфекційні хаби для боротьби з холерою.

Альона Антонова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас