ЖИТТЯ

У Запоріжжі колишній правоохоронець здавав ворогу позиції ЗСУ

У Запоріжжі місцевий житель збирав для ворога інформацію про підрозділи ЗСУ та критичну інфраструктуру міста. Ним виявився колишній правоохоронець. Підозрюваного затримали.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України, передає Інформатор.

За даними слідства, чоловік звільнився з органів МВС України у 2011 році. Він добровільно надав згоду спецслужбам росії на проведення підривної діяльності проти своєї держави.

Підробляючи таксистом, він багато пересувався територією Запоріжжя та на фото або відео фіксував місця базування і переміщення підрозділів ЗСУ. Також у такий спосіб він збирав дані про розташування об’єктів критичної інфраструктури і наслідки ворожих ударів по обласному центру.

Добуту інформацію передавав через Telegram. Отримані від нього розвіддані ворог щонайменше двічі використав для нанесення ураження по інфраструктурі Запоріжжя.

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури громадянину України повідомлено про підозру у державно зраді (ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України). Наразі суд обрав чоловіку запобіжний захід – тримання під вартою. Слідство триває.

Раніше мешканець Нікопольського району здавав ворогу позиції ЗСУ. В Марганці місцевий мешканець здавав військам рф розташування ЗСУ. У Нікополі викрили 62-річного агітатора за комуністичний режим. У Покрові 45-річний чоловік з символикою СРСР роздавав на вулиці агітаційні прапорці.

Альона Антонова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас