16 травня, о 18:55 у селі міського типу Васильківка Синельниківського району, в яму впала собака. Він сидів у купі сміття. На допомогу виїхали рятувальники.
Про це повідомляє за посиланням на ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.
Прибувши на місце події, надзвичайники побачили собаку у купі сміття на глибині 4 метрів. За допомогою драбини рятувальники витягли чотирилапого на поверхню.
![На Дніпропетровщині собака потрапив до 4-метрової пастки На Дніпропетровщині собака потрапив до 4-метрової пастки](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/05/65.jpg)
На Дніпропетровщині собака потрапив до 4-метрової пастки
![Чотирилапого врятували Чотирилапого врятували](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/05/43-2.jpg)
Чотирилапого врятували
Раніше ми повідомили про те, на Дніпропетровщині рятувальники витягли цуценя з п’ятиметрового колодязя. Також рятувальники дістали з 2-метрового люка морську свинку.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)