ЖИТТЯ

На Дніпропетровщині презентували марку присвячену Гвардії наступу

На Дніпропетровщині ввели в обіг нову марку від Укрпошти. Це вже 17-ий випуск за час війни. Він присвячений добровольцям Гвардії наступу: поліціянтам, прикордонникам, нацгвардійцям.

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення пресслужби Дніпропетровської ОДА.

Українські Сили оборони не тільки відвойовують окуповане ворогом. Вони захищають десятки країн від диктатури і агресії путінського режиму. Щодня вони на полі бою, аби ця сучасна «коричнева чума» не поширювалася світом.

На аркуші – три марки. На них зображені воїни Держприкордонслужби, Національної гвардії та поліції. Ще є гасло Гвардії наступу «Час повертати своє». До набору входить три листівки та конверт.

«На початку лютого 2023 року було оголошено про формування добровольчих підрозділів Гвардії наступу. Своєю маркою ми вирішили підтримати захисників. На цьому не зупинимося. Запланували й інші патріотичні випуски, присвячені нашим мужнім оборонцям», – розповів директор Дніпропетровської дирекції АТ «Укрпошта» Антон Ізотов.

Над створенням марки працював заслужений художник України Олександр Охапкін. Вийшла вона тиражем у 235 тисяч примірників.

«Все купила: і конверти, і листівки, і марки. Залишу на пам’ять онуку. Він ще маленький, не дуже цікавиться. Можливо, коли підросте, почне колекціонувати. Страшні часи минуть, все буде добре. Марки і дух українців підтримують, і економіку», – сказала дніпрянка Інна Демидова.

Дніпропетровщина отримала 8,5 тис маркових блоків. Відсьогодні їх можна придбати у відділеннях Укрпошти і онлайн на сайті. Також Укрпошта анонсувала нові випуски, присвячені ГУР та СБУ.

Раніше ми повідомили про те, що на Дніпропетровщині ввели в обіг марку, присвячену працівникам критичної інфраструктури та комунальникам. Також на Дніпропетровщині ввели в обіг марку “ПТН ПНХ”.

Анна Томілова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас