Гімнастки з Нікополя стали переможцями і призерами Всеукраїнського турніру

Гімнастки ДЮСШ «Електрометалург» – переможці і призерки Всеукраїнського турніру. Він тривав з 21 по 23 квітня у Дніпрі.

Про це стало відомо з Facebook. Новину опублікував “Нікополь феросплавний”, передає Інформатор.

У ІІ Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики «DNIPRO DIAMONDS OPEN CUP» взяли участь близько 640 гімнасток із Дніпропетровської, Запорізької, Харківської областей, а також Вінниці, Києва, Полтави та Чернігова.

Спортсменки змагалися у різних вікових категоріях від найменших, 2016 року народження, до найстарших майстрів спорту, в індивідуальних та групових вправах.  На турнірі свою майстерність продемонстрували вихованки відділення художньої гімнастики ДЮСШ «Електрометалург»:

1 місце у групових вправах за програмою майстрів спорту посіли:
  • Анастасія Савюк;
  • Софія Ричкова;
  • Юлія Бичко;
  • Олеся Кончуковська;
  • Софія Аришева.

У групових вправах за програмою КМС у складі збірної команди Дніпропетровської області вихованка ДЮСШ «Електрометалург» – Анна Бичко посіла 1 місце.

• Ніколь Полканова.
Майстерність продемонстрували вихованки відділення художньої гімнастики ДЮСШ «Електрометалург»

Гімнастки ДЮСШ «Електрометалург» – переможці і призерки Всеукраїнського турніру

Турнір проходив у Дніпрі

Багатоборство:

• 1 місце: Анна Бичко;
  • 2 місце: Мирослава Ананьєва.
  • 3 місце: Вікторія Каражодва, Кіра Курило, Поліна Бас, Юлія Бичко, Олеся Кончуковська, Яна Савченко, Анастасія Савюк і Софія Ричкова (за програмою МСУ).
Вихованці ДЮСШ «Електрометалург»

Призерка Всеукраїнського турніру

Окремі види вправ:

•  1 місце: Поліна Савченко, Дар’я Цебро, Амелія Луговська, Анна Бичко, Алла Самойлова-Рудь.
  • 2 місце: Ніколь Полканова,  Олеся Кончуковська, Анастасія Савюк (за програмою МСУ).
  • 3 місце: Мирослава Ананьєва.

Вітаємо спортсменок, їх тренерів Наталю Луньову, Валентину Шемету та хореографа Сергія Карповича.

Раніше ми повідомили про те, що спортсмени Дніпропетровщини вибороли “срібло” на Чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї. Спортсмен з Нікополя виборов срібло у Міжнародному турнірі з боксу.