Війна продовжує безжалісно забирати життя кращих нашої нації. Сьогодні у Покрові у останню путь проводжали солдата, стрільця стрілецької роти Олексія Петрова.
Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення виконавчого комітету Покровської міської ради.
Олексій загинув під Кремінною, виборюючи право жити у вільній країні. Вчора б йому виповнилося 34 роки. Віддати шану прийшли бойові побратими, представники влади, близькі, друзі, знайомі та вдячні земляки.
Раніше ми повідомили про те, що захищаючи Україну загинув 46-річний мешканець Нікополя. Також про те, що на війні загинув 23-річний воїн з Апостолівської громади. А також про те, що захищаючи Україну героїчно загинув 38-річний матрос з Нікополя.
![У Покрові попрощались з 33-річним Захисником У Покрові попрощались з 33-річним Захисником](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/03/337277628_168813432657882_6926318401383252584_n.jpg)
У Покрові попрощались з 33-річним Захисником
Анна Томілова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)