7-го березня було відкрито ще один клас безпеки в Нікопольському районі. Його обладнали всім необхідним для вивчення дітьми правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та порядку надання домедичної допомоги.
Про це повідомила пресслужба ДСНС України в Дніпропетровській області, передає Інформатор.
Клас розділено на спеціальні зони: пожежна безпека, мінна безпека, цивільний захист та домедична допомога. Приміщення обладнано не лише наочними матеріалами, навчальними макетами небезпечних предметів, тематичними іграми, інформаційними плакатами, посібниками для освітян, а й справжнім бойовим одягом рятувальників та спорядженням. Дітлахи можуть доєднатися до руху юних рятувальників Дніпропетровщини.
![В Нікопольському районі відкрито ще один «Клас безпеки» В Нікопольському районі відкрито ще один «Клас безпеки»](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo-2023-03-07-14-26-13.jpg.jpg)
В Нікопольському районі відкрито ще один «Клас безпеки»
![Дітлахи можуть доєднатися до руху юних рятувальників та рятувальниць Дніпропетровщини Дітлахи можуть доєднатися до руху юних рятувальників та рятувальниць Дніпропетровщини](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo-2023-03-07-14-26-08.jpg.jpg)
Дітлахи можуть доєднатися до руху юних рятувальників та рятувальниць Дніпропетровщини
![Його обладнали всім необхідним для вивчення дітьми правил пожежної Його обладнали всім необхідним для вивчення дітьми правил пожежної](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo-2023-03-07-15-13-41.jpg.jpg)
Його обладнали всім необхідним для вивчення дітьми правил пожежної
Для учнів ліцею був проведений перший онлайн-урок. Рятувальники, поліцейські, військові та медпрацівники розповіли дітям про пожежну безпеку, правила дорожнього руху, як діяти виявленні підозрілого чи вибухонебезпечного предмета, та як надати домедичну допомогу постраждалим в різних випадках.
Раніше ми повідомили про те, що в Покрові відкрили «клас безпеки». На базі ліцею в Олексіївки відкрили “Клас безпеки”.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)