З початком повномасштабної війни тварин, що залишилися без домівок, стало більше. Але в кожному маленькому серденьку живе надія на те, що колись добрі руки візьмуть до себе та подарують справжню любов та турботу.
Володарем чотирилапого щастя можете стати і ви. Хто шукає люблячу родину — Інформатор розкаже.
Красунчик
У Покрові шукають люблячу родину для гарненького, коричневого окрасу песика. Народився він 29 листопада. Звичайно, вже самостійно їсть кашу. Коли підросте, буде невеличкого розміру. На фото песик з його родиною. З усіх питань звертайтесь: (099) 509-60-16.
![Собача родина Собача родина](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/145-1.jpg)
Собача родина
![Красунчику шукають родину Красунчику шукають родину](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-19_12-42-51-2.jpg)
Красунчику шукають родину
![Собака знаходиться у Покрові Собака знаходиться у Покрові](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-19_12-42-51.jpg)
Собака знаходиться у Покрові
Боня та Кузя
Собака Боня та кіт Кузя – друзі. Вони жили разом у Нікополі. Краще їх не розлучати, бо вдвох пережили втрату і дуже сумують за рідним голосом своєї господарки, яка кликала їх на прогулянку.
Раніше Кузя та Боня жили разом. Їх господарка, на жаль, померла і вони залишились самісінькі в квартирі. Декілька днів Боня звав на поміч, бо розумів, що сталося щось страшне. Сусід почув крик про допомогу, але вже було запізно. Залишився страшний біль і сльози, що котяться у Боні.
Боня – собачка компаньйон для свого господаря. Вони з котом Кузею дуже потребують люблячу родину. З усіх питань звертайтесь: (066 )200-78-50.
![Боня - компаньйон Боня - компаньйон](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/123.jpg)
Боня – компаньйон
![Гарний песик Гарний песик](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/330992159_3370885583170376_6844238765104162792_n.jpg)
Гарний песик
![Красунчик Кузя Красунчик Кузя](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/121.jpg)
Красунчик Кузя
Димчато-срібляста Сільва
Ще одна вишенька на торті, унікальна родзиночка – Сільва. Це собака для людей, що люблять щось незвичайне, нестандартне, хочуть вирізнятися з загальної маси і обов’язково мають добре серце.
Сільва має рідкісний сріблястий колір шерсті! Не сірий, а саме димчато-сріблястий!
Їй 2,5 місяці, оброблена від паразитів, має першу комплексну вакцину. Повторну вакцинацію та стерилізацію за віком зроблять за власні кошти волонтери.
Сільва – грайлива, активна собака, буде добрим охоронцем. Виросте середнього розміру. Собачку вам привезуть! З усіх питань звертайтесь: (066) 582-67-09.
![Сільва Сільва](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/134.jpg)
Сільва
![Маленьке чудо! Маленьке чудо!](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/02/329482370_547445344001902_7814169846647608540_n.jpg)
Маленьке чудо!
Раніше ми повідомили про те, ДСНС присвятила пост вдячності службовим собакам, які шукали людей під завалами у Дніпрі. У першу ніч пошуково-рятувальних робіт чотирилапі помічники обстежили близько 500 кв. м. завалів.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)