Рятувальники продовжують допомагати водіям на розмитій дорозі у Кам’янському. Днями вони вчасно прийшли на допомогу водіям. А за останній тиждень фахівці витягли з пастки 4 мікроавтобуси та 15 легковиків.
Про це повідомляє “Медіа Центр Енергодару”, передає Інформатор.
Ділянка об’їзної ґрунтової “дороги життя” у селі Кам’янське Василівського району залишається непроїзною. Тому рятувальники продовжують чергувати на місці та допомагати водіям.
![Співробітники ДСНС під Енергодаром врятували людей Співробітники ДСНС під Енергодаром врятували людей](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/12/321121950_1588527888250528_6379058846040751702_n.jpg)
Співробітники ДСНС під Енергодаром врятували людей
25 грудня, співробітники ДСНС за допомогою техніки підвищеної прохідності відбуксували на тверде покриття три легковики, врятувавши 7-х людей.
За останній тиждень, з 19 по 25 грудня, на розмитій дорозі рятувальники витягли з багнюки 4 мікроавтобуси та 15 легковиків, врятувавши таким чином 103 громадян.
![З багнюки витягли 4 мікроавтобуси та 15 легковиків З багнюки витягли 4 мікроавтобуси та 15 легковиків](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/12/322493260_576905484452692_5614130083399650379_n.jpg)
З багнюки витягли 4 мікроавтобуси та 15 легковиків
Раніше ми повідомили про те, що зросла кількість жертв ракетного удару на Дніпропетровщині. Подробиці – тут.
Альона Антонова
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)