Спортсменка з Покрова отримала щорічну обласну стипендію

96 спортсменів і тренерів Дніпропетровщини отримали щорічну обласну стипендію. Серед них переможці та призери міжнародних змагань.

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення пресслужби Дніпропетровської ОДА.

Серед стипендіатів є мешканка Покрова Єлизавета Литвиненко. Дівчина стала бронзовою призеркою Чемпіонату світу з дзюдо.  Також нагородили, легкоатлетку Ярославу Магучих. У березні 2022-го вона перемогла на чемпіонаті світу зі стрибків у висоту в приміщенні. Далі на чемпіонаті світу в Орегоні із результатом 2,02 м стала срібною призеркою. В серпні здобула «золото» на Мультиспортивному чемпіонаті Європи.

Заохотили й бронзову призерку чемпіонатів світу та Європи з вільної боротьби Ілону Прокопевнюк. Свої нагороди дівчина виборола у ваговій категорії до 62 кг. Також нагороду присвоено переможцю Всесвітніх Ігор з водно-лижного спорту Данилу Фільченку.

Раніше ми повідомили про те, що комік з Приміського в рамках євротуру зібрав для військових майже півтора мільйона гривень. Детальніше тут.