ЖИТТЯ

Під Нікополем пес покусав сімейне подружжя та їх сина

В одному з сіл Нікопольського району німецька вівчарка покусала своїх господарів. Медики швидкої надали подружжю першу допомогу. Постраждалих госпіталізували до лікарні. 

Про це Інформатору стало відомо з повідомлення директора Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги и медицини катастроф Радія Шевченко.

Бригада “швидкої” декілька днів тому отримала виклик – собака покусала людей. Після прибуття фельдшер застала жахливу картину: троє потерпілих від укусів німецької вівчарки. Постраждало сімейне подружжя – чоловік 68 років, жінка 64 років та їх син – чоловік 45 років.

Найбільше постраждала жінка – у неї діагностовано множинні укушені рани обох передпліч, відкритий перелом обох кісток лівого передпліччя, укушені рани правої кисті, часткова травматична ампутація третього пальця цієї кисті. У її чоловіка також множинні укушені рани лівого передпліччя і дефект тканини на ньому – в глибині рани зіяє відкрита кістка. У їхнього сина – незначні садна та синці в ділянці кистей.

Молодий чоловік по рекомендації фельдшера промив покусані ділянки господарським милом під проточною водою, йому обробили садна, від госпіталізації він відмовився, обіцяв звернутися до сімейного лікаря самостійно. Його батькам проведено антирабічну (проти сказу) обробку ран, зроблено загальне знеболення, накладено асептичні пов’язки на травмовані ділянки, проведено іммобілізацію кінцівок та госпіталізовано обох в Нікопольську міську лікарню.

Подружня пара розповіла, що собака їхня, домашня. З дитинства характер у пса був відлюдькуватий, агресивний. Особливо він недолюблював сина господарів і неодноразово кидався на нього, коли той приходив провідати батьків.

В той нещасливий день син в черговий раз прийшов до батьків, собака гуляла по подвір’ю, і коли він відкрив хвіртку, щоб зайти в двір, собака знову ж таки, кинувся на нього. Мати з батьком почали рятувати сина, а собака оскаженіла повністю і почала несамовито кусати господарів. Їм вдалося вирватися від пса, вибігти на вулицю, закрити за собою хвіртку і побігти за допомогою до сусідів, які уже і викликали ЕМД, а також подзвонили дільничному поліцейському, тому що собака продовжувала голосно гавкати, рвала хвіртку, намагалася перескочити через паркан.

Господарі зробили припущення, що агресія собаки виросла в зв’язку з постійними артилерійськими обстрілами селища, в якому вони проживають, що зробило свій відбиток на психіці собаки. Від цієї клятої війни страждають не тільки люди, а й тварини, які змушені перебувати в постійному стресовому стані.

Раніше ми повідомили про те, що у Дніпрі з того світу лікарі витягли 22-річного бійця. Детальніше – тут.

Під Нікополем пес покусав серйозно покусав сімейне подружжя та їх сина

Під Нікополем пес покусав серйозно покусав сімейне подружжя та їх сина

Анна Томілова

© 2007-2022 Інформатор - Національне інтернет-видання.
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання
на сайт інтернет-видання nikopol.informator.ua як джерело інформації є обов'язковим.

Нагору

Информатор в твоем телефоне!

Все новости Никополя в одном Telegram-канале. Подпишись прямо сейчас, чтобы не пропустить что-то важное!

Подписаться сейчас