Вночі не вщухали ворожі обстріли. Ворог атакував Нікопольщину дронами-камікадзе, ствольною і реактивною артилерією а також ударними БпЛА. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Про це повідомили у Нікопольській РВА, передає Інформатор.
Вночі 25 червня під обстрілами опинилися Нікополь, Марганецька та Покровська громади.
Внаслідок ударів пошкоджень зазнала цивільна інфраструктура. Зокрема, у Нікополі знищені автозаправні станції.
Олена Шевченко
