ТРЕШ

Ворог вдарив по автозаправкам у Нікополі

Вночі не вщухали ворожі обстріли. Ворог атакував Нікопольщину дронами-камікадзе, ствольною і  реактивною артилерією а також ударними БпЛА. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Про це повідомили у Нікопольській РВА, передає Інформатор.

Вночі 25 червня під обстрілами опинилися Нікополь, Марганецька та Покровська громади.

Внаслідок ударів пошкоджень зазнала цивільна інфраструктура. Зокрема, у Нікополі знищені автозаправні станції.

Олена Шевченко

Нагору