Увечері 25 червня мешканців Нікополя наполохав сигнал радіаційної небезпеки. На щастя, причин для паніки немає. Тривога була помилковою.
Про це повідомив міський голова Нікополя Олександр Саюк, передає Інформатор.
Реклама
«З технічних причин спрацювало повідомлення про радіаційну небезпеку! Воно є помилковим. Радіаційний фон у місті перебуває в межах норми», – пише Саюк.
Олена Шевченко
Реклама