Протягом дня росіяни били дронами й артилерією. Удари прийшлися пор райцентру, Червоногригорівській, Покровській сільській, Марганецькій та Мирівській громадах. На жаль, постраждали двоє чоловіків.
Про це йдеться на сторінці Нікопольської РВА, передає Інформатор.
25 серпня ворог бив по Нікополю дронами-камікадзе та двічі зі ствольної артилерії. Травмовані двоє чоловіків 22 та 54 років. Вони лікуватимуться амбулаторно.
Внаслідок атаки пошкоджений багатоповерхівка, 4 автомобілі, ліцей, 2 гаражі, інфраструктуру. Через обстріли сталися пожежі.
Також в районі пошкоджене підприємство.
Наслідки руйнувань уточнюються.
Раніше Інформатор повідомляв, що ворог вдарив по автозаправкам у Нікополі. Також ми писали, що ворог намагається блокувати логістичні шляхи на Нікопольщині і під удар потрапляють автодороги.
Олена Шевченко
