Протягом дня не вщухали вибухи у Нікопольському районі. Під ударом був райцентр, Мирівська, Марганецька, Червоногригорівська та Покровська громади. Постраждали п’ятеро людей.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Нікопольську РВА.
Внаслідок російських атак, 21 червня, у Марганецькій громаді постраждали четверо мешканців, серед яких дворічний хлопчик.
Дитина, жінки 29 та 71 року, а також 39-річний чоловік лікуватимуться амбулаторно. Ще один постраждалий — 55-річний чоловік — перебуває у лікарні у важкому стані.
Пошкоджені приватний будинок та автомобілі.
Раніше Інформатор повідомляв, що війська рф знищили автівки “Укрпошти” у Нікополі. Також ми писали, що війська рф вбили жінку в Нікопольському районі.
Олена Шевченко
