ТРЕШ

Війська рф знищили автівки “Укрпошти” у Нікополі

У суботу, 20 червня, ворог атакував Нікополь FPV-дронами. Під удар потрапили два автомобілі “Укрпошти”. Автівки знищені вщент, головне – ніхто не постраждав.

Про це повідомили у пресслужбі “Укрпошти“, – передає Інформатор.

Під час повітряної атаки працівники “Укрпошти” перебували в укритті, тож ніхто з них не постраждав.

“Це вже четвертий автомобіль Укрпошти, втрачений у Нікопольському районі лише за останній тиждень… Наразі працюємо над альтернативними рішеннями та додатковими заходами безпеки. Уже з наступного тижня пересувні відділення продовжать роботу в громаді”, – повідомили в компанії.

Олена Шевченко

Нагору