Вночі під ворожими обстрілами опинилися Нікополь, а також Червоногригорівська, Покровська, Мирівська та Марганецька громади. Попередньо, ніхто не постраждав. На місці влучань працюють рятувальники.
Про це йдеться на сторінці Нікопольської РВА, передає Інформатор.
19 червня, внаслідок ворожих атак пошкоджено підприємство, поштове відділення, приватні житлові будинки та автомобіль місцевих мешканців.
Триває обстеження територій і фіксація завданих збитків. На місцях працюють рятувальники, правоохоронці й комунальники.
Раніше Інформатор повідомляв, що росіяни влучили у пересувні відділення «Укрпошти». Також ми писали, що ворог атакував Нікопольську трасу і вбив водія вантажівки.
Олена Шевченко
