Захищаючи Україну загинув Дмитро Вікторович Сацута. Він служив навідником зенітно-артилерійського відділення. Воїну було 31.
Трагічну звістку повідомили на сторінці Нікопольського заводу феросплавів, – передає Інформатор.
У 2018 році Дмитро познайомився з майбутньою дружиною Дар’єю. Спочатку важкою працею заробив на весілля, яке зіграли через два роки після знайомства, а потім – на власне житло. Коли дізнався що Дар’я при надії – вирішив залишитись в Україні назовсім і влаштувався у 2021 році на Нікопольський завод феросплавів дробильником у цех виробництва феросплавів.
24 січня 2022 року у пари народився син Тимофій, проте мріям про активне виховання первістка не судилось здійснитись – через місяць почалось повномасштабне вторгнення росії в Україну, а 18 березня 2022 року Дмитра Вікторовича мобілізували до лав ЗСУ.
На жаль, 30 грудня 2025 року Дмитро Сацута загинув на Запорізькому напрямку.
Раніше Інформатор повідомляв, що ворожий снаряд вбив бойового медика з Нікополя. Також ми писали, що на фронті загинув боєць з Нікопольського району Андрій Панфілов.