Ворожі війська атакують Нікополь і вбивають мирних мешканців. Внаслідок артобстрілів загинула Людмила Олексіївна Юдіна. Жінці було 54-роки.
Трагічну звістку повідомили на сторінці підприємства “Дніпровський птахокомплекс“, – передає Інформатор.
22 листопада під час артилерійського обстрілу Нікополя загинула Людмила Юдіна, яка понад 20 років життя віддала роботі на підприємстві “Дніпровський птахокомплекс”.
“Це був довгий шлях відданої своїй справі людини. Вона розпочинала свою кар’єру звичайним працівником на дільниці підготовки виробництва. Завдяки своїй наполегливості та відповідальності стала бригадиром, а згодом — звільненим майстром. Під її керівництвом працював колектив із більш ніж 20 людей, і завдяки своєму досвіду вона неодноразово заміняла керівника структурного підрозділу”, – згадують колеги.
Людмила Олексіївна працювала майстром на дільниці заморожування продукції в Цеху забою та переробки м’яса птиці, а влітку 2025 року вона перейшла до Цеху інкубації.
“Людмила була добра, комунікабельна та чуйна людина. Вона була справедливим керівником і надійним товаришем, завжди відповідальною та доброзичливою до оточуючих”, – кажуть співробітники підприємства.
Також ми писали, що ворожий обстріл обірвав життя Євгена Немчинова з Нікополя. Також ми писали, що виявили тіло нікопольчанина, який 4 місці назад зник у ТЦК.
